Çağdaş & Muş Hukuk
Hakkında

Çağdaş & Muş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu

Ofisimiz 2006 yılında İstanbul Bakırköy’de kurulmuştur. Zaman içerisinde artan ve şekillenen müvekkil portföyüne daha etkin ve kurumsal hizmet verebilmek amacıyla Şuan için 4 Avukat, 2 Avukat Stajyeri ve 12 Yardımcı Takip Elemanı ile hizmet vermektedir. Özellikle kurumsal şirketlerin alacaklarının takibi ve tahsili yönünde kurmuş olduğumuz altyapı ile gerekli işlemler titizlikle yapılmakta, riskli ve şüpheli alacaklar dahil tahsilat kabiliyetinin artırılması için en üst düzeyde çaba gösterilmekte olup, ofisimiz her geçen gün büyüme potansiyeline sahip genç, dinamik ve tecrübeli bir hukuk kadrosudur.

Ayrıca, müvekkillerin karşılaştıkları bütün sorunlara hızlı ve kesin çözümler sunabilmektedir.

Hukuk Büromuz hukukun her alanında faaliyet göstermekle birlikte ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiği İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Basın Hukuku, Medeni Hukuk, Eşya Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Ceza Hukuku ve Deniz Hukuku alanlarında, bu alanlar üzerine yoğunlaşmış avukatlar ile müvekkillerine üst düzeyde ve nitelikli avukatlık hizmetleri vermektedir.

Hizmet Kalite Anlayışımız: 

Kurum dosyaları gerekli özen, ihtimam, ciddiyet ve disiplin altında takip edilecektir. Tarafımızca meslek ilkeleri dikkate alınarak verilen bu taahhüt neticesinde umuyoruz ki kurumunuz da çalışmamızdan memnun kalacaktır.

https://www.cagdasmushukuk.com/wp-content/uploads/2021/02/cagdas-mus-logo-300-beyaz.png
Hürriyet Mah. Vatan Cad. No.2 K.2 D.4 Ortadoğu İş Merkezi Kağıthane/İSTANBUL